Fortnite’a Gangnam Style’ın Dans Figürü Eklendi

tarafından
119
Fortnite’a Gangnam Style’ın Dans Figürü Eklendi

Son yılların tanınan hayatta kalma oyunlarından bir tanesi olan Fortnite‘a, yeni bir dans figürü eklendi. An prestijiyle dünya genelindeki tüm oyuncuların oyun mağazasından satın alarak kullanmaya başlayabildikleri bu dans figürü, 2012 yılında hayatımıza giren Gangnam Style. Böylece pek çok oyuncunun uzunca bir müddettir istediği figür, artık oyunun içine yerleşmiş oldu.

Aslına bakacak olursak bir dans figürünün Fortnite’a eklenmesi, birinci kere gerçekleşen bir şey değil. Geliştirici grup, daha öncesinde de “Say so” ve “Savage” isimli müziklerdeki dans figürünü oyun içine eklemişti. Artık de bunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Yaklaşık 9 yıl evvel hayatımıza giren Gangnam Style, artık Fortnite oyuncuları tarafından diledikleri üzere kullanılabiliyor.

İşte Fortnite’a eklenen Gangnam Style figüründen bir imaj

Aslına bakacak olursak Gangnam Style figürünün Fortnite’a gelebilecek oluşu, bir müddettir lisana getirilen bir şeydi. ShiinaBR ve HYPEX üzere değerli Fortnite sızıntıcıları, bu figürün geleceğini söylüyorlardı. Geliştirici grubun son atağıyla bu söylentiler gerçekleşmiş oldu. Figürün kalıcı olup olmayacağı şu an için bilinmiyor.

Şayet sizler de Fortnite oynuyorsanız ve Gangnam Style figürünü hesabınıza eklemek isterseniz, oyuna giriş yaptıktan sonra mağazaya gidebilirsiniz. Tüm karakterlerde kullanabileceğiniz dans figürüne sahip olmak için yapmanız gereken ödeme ise 500 V-Bucks. Bu ödemeyi yaptıktan sonra figürü hesabınıza ekleyip, oyun içinde hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

Figürü satın aldıktan sonra karakteriniz bu türlü dans edecek